Strefa nauczyciela

Etwinning daje nam jako nauczycielom wiele możliwości. Dlaczego warto brać w nim udział?

• Rozwijasz swój warsztat pracy poprzez udział w szkoleniach, które są darmowe, online i ciekawie prowadzone. Każdy znajdzie coś dla swojej dziedziny w bogatej ofercie szkoleń etwinningowych! Etwinning oferuje szkolenia międzynarodowe, krajowe i online
  • Poznajesz nowe narzędzia technologii informacyjnej, wykorzystujesz je w praktyce realizując zadania projektowe!
  • Masz możliwość nawiązać nowe znajomości z nauczycielami z innych krajów europejskich, poznać ich formy i metody pracy.
  • Możesz realizować projekty online pozostając w domu! Projekty nie wymagają nakładów finansowych.
  • Temat projektu bardzo łatwo zintegrować z podstawą programowąnawetkilku dowolnych przedmiotów nauczanych w szkole, i realizować w ramach planowych zajęć, czyniąc treści edukacyjne znacznie atrakcyjniejszymi.
  • Projekty eTwinning są bardzo elastyczne– nauczyciele realizujący projekt swobodnie dopasowują tematykę, działania, narzędzia, czas trwania projektu do potrzeby uczniów, swoich i szkoły. W trakcie realizacji zadań maja stałą możliwość modyfikacji zaplanowanych aktywności.

Jesteś zainteresowany?

• Wejdź na stronę : www.etwinning.pl i zarejestruj się
  • Możesz skorzystać ze szkoleń na https://etwinning.pl/szkolenia/
  • Możesz także wyszukać partnerów do swojego projektu na platformie eTwinningu lub dołączyć do aktywnego projektu