Opis naszych działań – Hop w zawód

Przedstawiamy się

Pierwszym naszym zadaniem było przedstawienie siebie. Aby było ciekawiej, każdy z nas miał stworzyć swojego avatara i przedstawić siebie w kilku słowach. Wykorzystaliśmy do tego min. aplikację: avatarmaker.com. Efekt przerósł nasze oczekiwania, młodzież z Polski, Chorwacji i Grecji wykazała się ogromną kreatywnością. Także my- koordynatorzy załączyliśmy swoje opisy i masze avatary.
Ponad 30 osób z 3 krajów dodało swoją zakładkę na jednej wspólnej platformie: padlet.com. Efekt naszej pracy załączyliśmy także na Twinnspace. Zachęcamy do obejrzenia naszego padleta.

Link do padleta: https://padlet.com/magdabonar/ab-in-den-beruf-s2jt7046ar4yvyqt

Tworzymy logo projektu

Kolejnym punktem naszych działań było stworzenie propozycji logo naszego projektu. Uczniowie mieli za zadanie uwzględnić w swoim logo tytuł, cele naszego projektu, tytuł, nasze i adresatów projektu.
W tym zadaniu wykorzystali aplikację min : Logopit Plus oraz canva.com. Prace były bardzo ciekawe. Każdy kraj musiał przygotować 5 propozycji loga. Następnie została stworzona ankieta wśród uczestników, którzy wybrali logo naszego projektu.
Uczniowie musieli także na naszej platformie TwinSpace w zakładce forum umieścić swoje uzasadnienie do wybranego loga.

Zwycięskie logo