Strefa ucznia

Jeśli dotarłeś do Strefy Ucznia to z pewnością zapoznałeś się z ogólnymi informacjami dotyczącymi projektów eTwinning.

Etwinning to nauka 21 wieku! Co daje Ci udział w projekcie i dlaczego warto brać w nim udział?

• Poszerzasz swoją wiedzę w określonej dziedzinie, także w obszarze kompetencji zawodowych!
  • Ćwiczysz swoje umiejętności z języka obcego, uczysz się zastosować teoretyczną wiedzę w praktyce !
  • Poznajesz nowe narzędzia technologii informacyjnej, wykorzystujesz je w praktyce realizując zadania projektowe!
  • Masz możliwość nawiązać nowe znajomości z uczniami z innych krajów europejskich, poznać ich kulturę, zabytki, historię !
  • Możesz realizować projekt online pozostając w domu!
  • Stajesz się uczniem 21 wieku, który poszerza swoje horyzonty, nie boi się nowych wyzwań?

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w kolejnych projektach zgłoś się mailowo lub przez platformę teams.

Magdalena Bonar: mbonar@zsz1brzeg.edu.pl
Małgorzata Grzyb: mgrzyb@zsz1brzeg.edu.pl